Eesti English Suomi Русский
Otsi

Müügis

«
»


 
 
Märtsi alguses avan E-pood, hetkel olemasolevat nimekirja ei uuendata, uued taimed näha E-poes
Müün oma aias talvitunud ja kasvatatud taimi. Aia eesmärk on taimede kollektsioneerimine, seega on müügis enamasti vaid kiiresti paljunevad  või seemnetest paljundatud taimed, keda enda tarbeks liiga palju.
 
Müügil olevate taimedesortiment muutub pidevalt sõltuvalt sellest palju taimi potti jõuab.

Nimekirjas ilma müügihinnata taimi hetkel tõenäoliselt pakkuda pole võimalik kuid võid jätta oma soovi meilile, võimalusel lisan sind ootenimekirja !

Kohapeal saab maksta sularahas või hiljem arve alusel internetipangas.
 
Kui soovid taimi pakiga saada, siis anna teada millist kättesaamis viisi eelistad-kas pakiautomaati, kulleriga otse koju või kohalikku postiasutusse. Kindlasti pead sel juhul lisama ka oma telefoninumbri.

Arve saadan tavaliselt meilile peale taimede teele panemist, siis on ka täpne saatmiskulu teada.
Mõningatel juhtudel võib lisanduda ka pakkimise tasu 1-2 euri (erimõõduline pakk või kui pakkimine on väga töömahukas, jne).
Kui suhtleme vaid telefoni teel ja meiliaadressi sul pole, siis panen arve pakki.
Erijuhtudel ja suurema tellimuse puhul ning vastastikusel kokkuleppel toon taimed Eesti piires ka kokkulepitud kohta, sõidukulud lepime eelnevalt kokku.Kõiki taimi, kes kollektsioonis on, pole võimalik potti panna, müügiplats läheks väga suureks. Kui plaanid juba enne aiakülastust midagi konkreetset müüginimekirjas olevatest taimedest osta, võiksid  varakult märku anda oma soovist, siis tean, mida õigel ajal potti panna. (Hea oleks vähemalt nädal varem teada anda)

Müüginimekirjast ei pruugi leida ka haruldasemaid taimi, keda müüa vaid üks-kaks tükki,  kuid kui mõni taim eriti huvi pakub, küsi julgesti telef +372 53406785 või meili teel: viivilepik@hotmail.com


Ja kui sul pole midagi peale hakata kodus kasutult seisvate istikupottidega, siis võtame suurima heameelega  vastu  igas mõõdus plastikust istikupotte!
 
Lepiku-Mardi UÜ, Põhja-Pärnumaa vald, Halinga küla Pärnumaa,
e-mail  viivilepik@hotmail.com  viivilepik1@gmail.com
tel-+372 53406785                                                     Swedbank EE14 2200 2210 5976 5379

Koduleht Elitec'st