Eesti English Suomi Русский
Otsi

Müügis

«
» Aitäh, et olete mind leidnud ja plaanite minu taimi osta! Palun loe järgnev tekst enne ostmise juurde minemist läbi:

Ostmise juurde pääsed kui vajutad ostukorvi nuppu,

 Peale ostu kinnitamist saad alles sisestada oma andmed ja sisse logida.

2020 a taimi tellinutele hakkan pakke saatma alates 23.03.2020 (muidugi sel juhul kui ilmad püsivad pluss-poolel). Kes praegu veel pakki kätte ei taha saada, andke teada! Ja ärge ära ehmatage, kui leiate pakist veel mõne taime, keda pole tellinud; kui pakki mahub, siis panen sageli ka väikese üllatuse kaasa!

NB! alates 19.06.2018 lisandub transpordi kuludele pakkimiskulu 4 EUR, kuna pakkimine on väga aja- ja ressursimahukas (pappkast, millega taimed saadan maksab vahel 1-2 EUR, lisaks kulub meetritega teipi, kilekotte, pakkimispaberit, topelt lillepottide kulu, jne. Ühe veidi suurema kasti pakkimiseks kulub vähemalt 1 tund !, sest tihti tuleb leiutada, kuidas pakkida laudlehe lehti, nii, et need ei kannataks või pikavarrelisi hapraid taimi, et nad teieni jõudes ka lille moodi välja näeksid.)

Kuna te olete sunnitud taimi tellides ise valima paki suuruse, siis M -pakki mahub vaid mõni väikesekasvuline taim (ainult kiviktaimla püsikud, sibullilled, kes pole veel kasvu alustanud,või on juba lõpetanud, jne.)- ca kuni 10-12 potti mõõtudega 10x10 cm.
Ei maksa valida M -pakk paari kiviktaimla püsikuga ja siis lisaks juurde tellida flokse, hostad ja päevaliiliad ja loota, et see kõik tuleb M-pakis. Halvimal juhul tühistan sellise tellimuse või saate väga nirud, väikesed taimed.


L- pakki peaks siis mahtuma ülejäänud kogused.
Kui tellitud kogus on suur (üle 20-25 taime-kuid sõltub taime kasvuomadustest), siis tuleb arvatavasti mitme pakina või XL-pakina (kuni 30 kg). Omniva XL- pakid tulevad kulleriga!
Kuna taimed on erineva suurusega pottides ja kasvavad ka kogu hooaja vältel suuremaks, siis täpseid numbreid kui palju millisesse pakki mahub on raske ennustada.
Kui sa ei tea, millist pakki valida, helista julgesti 53406785.Ostusummas üle 150 EURi saatmine tasuta

   
Kui suhtleme vaid telefoni teel ja meiliaadressi sul pole, siis panen arve pakki.
Erijuhtudel ja suurema tellimuse puhul ning vastastikusel kokkuleppel toon taimed Eesti piires ka kokkulepitud kohta, sõidukulud lepime eelnevalt kokku.


Üks tähelepanek veel- kui müügis vaid 1 taim ja mitu inimest korraga ostmas, siis selle 1 taime saab vaid see, kes kiiremini tellimuse kinnitab!


Müün oma aias talvitunud ja kasvatatud taimi. Aia eesmärk on eelkõige taimede kollektsioneerimine,  seega on müük pigem teisejärguline tegevus kuid aitab aiakulusid ja-laiendamist tasakaalus hoida; müün enamasti vaid kiiresti paljunevaid  või seemnetest paljundatud taimi, keda enda tarbeks liiga palju.
 
Müügil olevate taimede sortiment muutub pidevalt sõltuvalt sellest palju taimi potti jõuab. Ka E-poe tegelik seis muutub pidevalt, sõltuvalt sellest kes talve üle elanud ja palju taimi potti jõuab, kindlasti lisandub hooajal müüginimekirja veelgi taimi. Mõned taimed ärkavad hilja ja seetõttu saab neid reaalselt pakkuda alles mai lõpus või isegi peale jaanipäeva.

Nimekirjas ilma müügihinnata taimi hetkel tõenäoliselt pakkuda pole võimalik kuid võid jätta oma soovi meilile, võimalusel lisan sind ootenimekirja !

Kohapeal saab maksta sularahas või arve alusel internetipangas.
 

Kõiki taimi, kes müüginimekirjas on, pole võimalik potti panna, müügiplats läheks väga suureks. Kui plaanid juba enne aiakülastust midagi konkreetset müüginimekirjas olevatest taimedest osta, võiksid varakult märku anda oma soovist, siis tean, mida õigel ajal potti panna. (Hea oleks vähemalt nädal varem teada anda)

Müüginimekirjast ei pruugi leida ka haruldasemaid taimi, keda müüa vaid üks-kaks tükki,  kuid kui mõni taim eriti huvi pakub, küsi julgesti telef +372 53406785 või meili teel: viivilepik@hotmail.com


Ja kui sul pole midagi peale hakata kodus kasutult seisvate istikupottidega, siis võtame suurima heameelega  vastu  igas mõõdus plastikust istikupotte!
PALUN ÄRGE TOOGE AMPLIPOTTE, ISTUTUSPOTTIDE DEKORATIIVSEID ÜMBRISEID, KORVIKESI, JOGURTITOPSE, JNE...
Minu prügikastil puudub võimekus neid utiliseerida


 
Lepiku-Mardi UÜ                                                                                              e-mail viivilepik@hotmail.com
Põhja-Pärnumaa vald, Halinga küla,                                                                           viivilepik1@gmail.com
Pärnumaa                                                                                                                   
tel-+372 53406785                                                                           Swedbank EE14 2200 2210 5976 5379
                                                                                                         
                                                                        
Koduleht Elitec'st