Eesti English Suomi Русский
Otsi

Müügis

Kullerpakiga tellides pane kindlasti aadress
«
»


Kui sa tellid kullerpakiga taimed kätte....Palun kirjuta ka oma aadress- muidu ei ole võimalik pakisaatmist vormistada!
Ära pane ainult tänavat aadressiks, mul ei ole aega detektiivi mängida ja nuputada kus maakonnas ja asulas elate!
Aitäh, et olete mind leidnud ja plaanite minu taimi osta! Palun loe järgnev tekst enne ostmise juurde minemist läbi.
Suur palve: kui tellid kullerpaki, ole inimene ja kirjuta oma aadress-sellest on vähe abi, kui lisad ainult tänava ja majanumbri ! Ka asula ja maakond on vajalik!


Talvine kasvuhoone 2019/2020


Ostmise juurde pääsed kui vajutad ostukorvi nuppu,

 Peale ostu kinnitamist saad alles sisestada oma andmed.

NB! 04.05.20 Alates tänasest tulevad pakid minu juurest kulleriga, kuna Omniva ei suuda tagada adekvaatset postiteenust maakohtades. Meie Pärnu-Jaagupi postkontor pandi kinni ja pakiautomaadid on pidevalt umbes. Minu järgmine lähim pakiautomaat asub ca 30 km kaugusel, seega pole mõeldav, et iga päev mõne pakiga Pärnu vahet sõita.
Sinu jaoks tähendab see seda, et saatmise kulu suureneb ca 1.00 EUR võrra!


Avastasin, et kui valid pakiautomaadi kättesaamise kohaks, siis Omniva on pannud kõik Baltikumi automaadid ühte jorusse; nii, et pikka meelt õige Eesti-sisese automaadi otsimisega. Õnneks on nad vähemalt tähestikulises järjekorras.


  Oleks vaid lennuoskust, varakevadises kasvuhoones on alati ruumi liiga vähe-kollektsiooni täiendus,  seemnekastid ja potid, külmahellikud ja muud eksoodid (palmid, seedrid,agaavid jm).

Üks palve veel, kui te valite kättesaamiseks valiku "tulen ise järele", siis palun lisage märkuste- lahtrisse,millal umbes plaanite tulla.

Kättesaamisega varuge kannatust, tellimusi on palju. Üritan kõiki teavitada, kellele pakk teele pandud.
Ja ärge ära ehmatage, kui leiate pakist veel mõne taime, keda pole tellinud; kui pakki mahub, siis panen sageli ka väikese üllatuse kaasa!

NB! alates 19.06.2018 lisandub transpordi kuludele pakkimiskulu 4 EUR, kuna pakkimine on väga aja- ja ressursimahukas (pappkast, millega taimed saadan maksab vahel 1-2 EUR, lisaks kulub meetritega teipi, kilekotte, pakkimispaberit, topelt lillepottide kulu, jne. Ühe veidi suurema kasti pakkimiseks kulub vähemalt 1 tund (aga vahel ka mitu) !, sest tihti tuleb leiutada, kuidas pakkida laudlehe lehti, nii, et need ei kannataks või pikavarrelisi hapraid taimi, et nad teieni jõudes ka lille moodi välja näeksid.

Kuna te olete sunnitud taimi tellides ise valima paki suuruse, siis M -pakki mahub vaid mõni väikesekasvuline taim (ainult kiviktaimla püsikud, sibullilled, kes pole veel kasvu alustanud,või on juba lõpetanud, jne.)- ca kuni 10-12 potti .
Ei maksa valida M -pakk paari kiviktaimla püsikuga ja siis lisaks juurde tellida flokse, hostasid ja päevaliiliad ja loota, et see kõik tuleb M-pakis. Halvimal juhul tühistan sellise tellimuse või saate väga nirud, väikesed taimed.

L- pakki peaks siis mahtuma ülejäänud kogused.
Kui tellitud kogus on suur (üle 20-25 taime-kuid sõltub taime kasvuomadustest), siis tuleb arvatavasti mitme pakina või XL-pakina (kuni 30 kg). Omniva XL- pakid tulevad kulleriga!
Kuna taimed on erineva suurusega pottides ja kasvavad ka kogu hooaja vältel suuremaks, siis täpseid numbreid kui palju millisesse pakki mahub on raske ennustada.

Mõnel taimel on vägagi suur juurekava, mis sest, et kevadel veel kasv madal ja võiks ju loogika kohaselt M-pakki mahtuda kuid paki valikul pead arvestama ka, et taimel on lisaks maapealsele kasvule ka JUURED!
Kui sa ei tea, millist pakki valida, helista julgesti 53406785. 
Ostusummas üle 250 EURi saatmine tasuta

   
Kui suhtleme vaid telefoni teel ja meiliaadressi sul pole, siis panen arve pakki.
Erijuhtudel ja suurema tellimuse puhul ning vastastikusel kokkuleppel toon taimed Eesti piires ka kokkulepitud kohta, sõidukulud lepime eelnevalt kokku.


Müün oma aias talvitunud ja kasvatatud taimi. Aia eesmärk on eelkõige taimede kollektsioneerimine,  seega on müük pigem teisejärguline tegevus kuid aitab aiakulusid ja-laiendamist tasakaalus hoida ja kollektsioneerimiskirge rahuldada; müün enamasti vaid kiiresti paljunevaid  või seemnetest paljundatud taimi, keda enda tarbeks liiga palju.
 
Müügil olevate taimede sortiment muutub pidevalt sõltuvalt sellest palju taimi potti jõuab. Ka E-poe tegelik seis muutub pidevalt, sõltuvalt sellest kes talve üle elanud ja palju taimi potti jõuab, kindlasti lisandub hooajal müüginimekirja veelgi taimi. Mõned taimed ärkavad hilja ja seetõttu saab neid reaalselt pakkuda alles mai lõpus või isegi peale jaanipäeva.

Nimekirjas ilma müügihinnata taimi hetkel tõenäoliselt pakkuda pole võimalik kuid võid jätta oma soovi meilile, panen sind ootenimekirja !

Kohapeal saab maksta sularahas või arve alusel internetipangas.
 
Kõiki taimi, kes müüginimekirjas on, pole võimalik potti panna, müügiplats läheks väga suureks. Kui plaanid juba enne aiakülastust midagi konkreetset müüginimekirjas olevatest taimedest osta, võiksid varakult märku anda oma soovist, siis tean, mida õigel ajal potti panna. (Hea oleks vähemalt nädal varem teada anda)

Müüginimekirjast ei pruugi leida ka haruldasemaid taimi, keda müüa vaid üks-kaks tükki,  kuid kui mõni taim eriti huvi pakub, küsi julgesti telef +372 53406785 või meili teel: viivilepik@hotmail.com


Ja kui sul pole midagi peale hakata kodus kasutult seisvate istikupottidega, siis võtame suurima heameelega  vastu  igas mõõdus plastikust istikupotte!

PALUN ÄRA TOO AMPLEID, ISTUTUSPOTTIDE DEKORATIIVSEID ÜMBRISEID, KORVIKESI, JOGURTITOPSE, JNE...
Minu prügikonteineril puudub võimekus neid utiliseerida !Nii need taimed sinuni jõuavad

                                                                                               
                                                                      
                                                 
                                             

                   
  
                                                               

 

Koduleht Elitec'st