Eesti English Suomi Русский
Otsi

Müügis

«
»


 
 
Praegu E-poe testimisperiood, kõik küsimused teretulnud.

 Taimi saan saatma hakata siis kui maapind sulanud ja taimed kasvu alustanud, suhtlen eelnevalt kõigi tellijatega, et saatmise kuupäev kokku leppida, tõenäoliselt aprilli lõpus- mai alguses saan saatma hakata.

Lisatud transpordi valikud, muidu  ei lase ostu ära vormistada.  Peale ostu kinnitamist saad alles sisestada oma andmed ja sisse logida (peaks ju olema vastupidises järjekorras).

Kuna te olete sunnitud ise valima paki suuruse, siis M -pakki mahub vaid mõni väikesekasvuline taim (kiviktaimla püsikud, sibullilled, kes pole veel kasvu alustanud, jne.)- arvan, et kuni 10 potti.
L pakki peaks siis mahtuma ülejäänud kogused.


Kuna taimed on erineva suurusega pottides ja kasvavad ka kogu hooaja vältel suuremaks, siis täpseid numbreid kui palju millisesse pakki mahub on raske ennustada.

Kui suhtleme vaid telefoni teel ja meiliaadressi sul pole, siis panen arve pakki.
Erijuhtudel ja suurema tellimuse puhul ning vastastikusel kokkuleppel toon taimed Eesti piires ka kokkulepitud kohta, sõidukulud lepime eelnevalt kokku.


Üks tähelepanek veel- kui müügis vaid 1 taim ja mitu inimest korraga ostmas, siis selle 1 taime saab vaid see, kes kiiremini tellimuse kinnitab!


Uuendamisel veel sibullillede, sõnajalgade, puude-põõsaste nimekiri

Müün oma aias talvitunud ja kasvatatud taimi. Aia eesmärk on taimede kollektsioneerimine, seega on müügis enamasti vaid kiiresti paljunevad  või seemnetest paljundatud taimed, keda enda tarbeks liiga palju.
 
Müügil olevate taimede sortiment muutub pidevalt sõltuvalt sellest palju taimi potti jõuab. Ka E-poe tegelik seis muutub pidevalt, sõltuvalt sellest kes talve üle elanud ja palju taimi potti jõuab, kindlasti lisandub hooajal müüginimekirja veelgi taimi. Mõned taimed ärkavad hilja ja seetõttu saab neid reaalselt pakkuda alles mai lõpus või isegi peale jaanipäeva.

Nimekirjas ilma müügihinnata taimi hetkel tõenäoliselt pakkuda pole võimalik kuid võid jätta oma soovi meilile, võimalusel lisan sind ootenimekirja !

Kohapeal saab maksta sularahas või hiljem arve alusel internetipangas.
 

Kõiki taimi, kes müüginimekirjas on, pole võimalik potti panna, müügiplats läheks väga suureks. Kui plaanid juba enne aiakülastust midagi konkreetset müüginimekirjas olevatest taimedest osta, võiksid varakult märku anda oma soovist, siis tean, mida õigel ajal potti panna. (Hea oleks vähemalt nädal varem teada anda)

Müüginimekirjast ei pruugi leida ka haruldasemaid taimi, keda müüa vaid üks-kaks tükki,  kuid kui mõni taim eriti huvi pakub, küsi julgesti telef +372 53406785 või meili teel: viivilepik@hotmail.com


Ja kui sul pole midagi peale hakata kodus kasutult seisvate istikupottidega, siis võtame suurima heameelega  vastu  igas mõõdus plastikust istikupotte!
 
Lepiku-Mardi UÜ, Põhja-Pärnumaa vald, Halinga küla Pärnumaa,
e-mail  viivilepik@hotmail.com  viivilepik1@gmail.com
tel-+372 53406785                                                     Swedbank EE14 2200 2210 5976 5379

Koduleht Elitec'st